Akrobatické lety

Akrobatický let... Chcete zkusit něco nového, atraktivního, šíleného a neodolatelně přitažlivého? Výborně! Přesně pro vás je tu akrobatický let. Stát se akrobatickým pilotem vyžaduje velké úsilí a tento unikátní adrenalinový sport jednoduše není pro každého. Proto jsme tu my s naší nabídkou AKROBATICKÉHO LETU pro širokou veřejnost ! Akrobatický let již není záležitostí několika vyvolených. Skvělých pocitů akrobatických pilotů nyní můžete okusit i vy! Neváhejte, ponořte se do našich stránek a zjistěte víc o tomto skvělém nevšedním sportu, ve kterém Česká republika na mezinárodní scéně v žádném případě není trpaslíkem!

Pokud navíc řešíte každoroční problém co dát partnerce, partnerovi, kamarádce, kamarádovi, rodičům či komukoliv jinému k narozeninám, Vánocům nebo jakékoliv jiné slavnostní příležitosti jste zde správně ! Buďte originální, darujte certifikát na akrobatický let. Je to skvělý zážitek, na kterém obdarovaný ocení nejen vaši originalitu, ale především adrenalinový dárek samotný. Jakmile obdarovaný usedne do pilotní kabiny akrobatického letounu vedle pilota (reprezentanta ČR), jistě si na vás vzpomene a bude vám vděčný. Akrobatický let, to je adrenalin na maximum !

Akrobatický let není zážitkem pouze pro nadšence a milovníky létání. Akrobatické létání je sportem pro všechny lidi, kteří milují vzrušení a adrenalin! A věřte, mezi slovy a akrobatické létání a adrenalin by mohlo být obrovské rovná se! Říkáte si, slibují hory doly, nakonec se proletíme nad letištěm ve vysoké rychlosti a bude po zábavě? Chyba! Nejedná se o náhražku akrobatického letu, jak je mnohdy nabízena různými agenturymi. Náš pilot s vámi poletí běžnou soutěžní akrobatickou sestavu! A věřte, že nic lepšího už nemůžete zažít!

Akrobatický let našim akrobatickým speciálem EXTRA 330LC si můžete objednat v několika alternativách, dle níže uvedeného ceníku. Společně s objednáním adrenalinového dárku akrobatický let obdržíte dárkový certifikát, který poslouží nejen jako upomínka provedeného letu, ale je vhodným dárkem k narozeninám, Vánocům či jakékoliv jiné slavnostní příležitosti.

     
       
Akrobatický let s EXTRA 330LC 1 1 osoba 10 minut + video záznam 11.900,-  
Akrobatický let s EXTRA 330LC 1 1 osoba 15 minut + video záznam 14.900,-

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

site by PURA